Kuhu ja millised fotod peaksin saatma, kui šarži soovin?

Fotod saada e-posti teel kristjanjuusu@gmail.com

Võid saata mitu fotot, aga anna palun teada, millise foto järgi soovid, et joonistan.

Šarži joonistamiseks sobib kõige paremini portreefoto.

 

Kuidas ja millal ma šaržijoonistuse kätte saan?

Joonistus valmib 3 – 5 päevaga. Juhul kui sul on vaja kiiremini, anna palun teada. Kui joonistus on valmis, teen sellest foto ja saadan ülevaatamiseks.

Selleks, et joonistus ei määrduks ega kortsuks, rullin selle postitoru sisse ja saadan pakiautomaadiga teele. 

 

Mis siis saab, kui joonistus tellijale ei meeldi?

Tellides on oluline saata inimesest kvaliteetne ja võimalikult ajakohane foto.  Joonistan foto järgi. Näiteks kui inimesel on lühikesed juuksed ja ta kissitab silmi päikese käes, siis nii saab olema ka joonistusel.

Oluline on saata foto, kus inimene on kõige rohkem igapäevaselt äratuntav.

Kui siiski juhtub, et joonistus ei ole fotoga sarnane, siis on tellijal õigus paluda üks kord uue joonistuse tegemist. Kuna kunstnik joonistab tindiga, siis parandada või kustutada ei saa.

Kuidas käib joonistuse printimine esemele?

Skannin tehtud joonistuse arvutisse ning koostöös Kingipoega prindime selle soovitud esemele. Anna meile teada, kuhu joonistus paigutada ja tekst, mida soovid lisada.

Skannitud joonistuse saadan meilile,  saad kasutada edaspidi kas veebis, sotsiaalmeedias või ka ise hiljem erinevatele esemetele printimiseks. Joonistan paberile ja originaalteose panen koos esemega teele. Nii saad kaks kingitust ühe korraga, joonistuse ja personaalse pildi ning tekstiga eseme.

Esemele printimine võtab üldjuhul aega 2 – 3 päeva. Kokku võib arvestada siis joonistamise ja printimisega nädal aega. Kui on tarvis kiiremini, anna sellest palun teada, sest oleme paindlikud ning püüame siis kiiremini.

 

Mis on šarži ja karikatuuri vahe?

Juhul, kui soovid joonistust inimesest koos keha ja detailidega, siis seda nimetatakse karikatuuriks. Sellisel juhul on joonistamise hind pisut kallim.

Šarzi ehk näo joonistamine maksab 65 eurot, kui soovid karikatuuri ehk inimest koos detailidega , siis hind on al. 80 eurot, sõltub detailide rohkusest.

Karikatuuride näited:

 

Šaržide näited:

 

Võta julgelt ühendust

Telefon: 5590 0654

E-post: kristjanjuusu@gmail.com